Logo - Clever Energies P2P – POŠLI DRUHÉMU PROUD aneb konec přetoků z fotovoltaiky do distribuční soustavy s naším partnerem Clever Energies

Jednou za čas vznikne v každém odvětví revoluční služba, která stávající produkt či řešení posune za hranice všedních technologických možností. Fotovoltaickou elektrárnu Vám na klíč optimálně navrhneme, postavíme, připojíme i zajistíme veškerou administrativu k získání dotace Nová Zelená Úsporám.

Nezáleží, u jakého dodavatele energie jste momentálně vázáni. Známe kompletní nabídku produktů všech dodavatelů energií, kteří podporují obnovitelné zdroje. Individuálně navrhneme optimální řešení.

P2P – POŠLI DRUHÉMU PROUD Nabízí komplexní řešení, které dává fotovoltaickým elektrárnám pro domácnosti hlubší smysl.

Postavte si svoji vlastní fotovoltaickou elektrárnu, která Vám zajistí úsporu Vašich provozních nákladů na energie a staňte se součástí nového trendu decentrální energetiky.

Jak produkt P2P funguje?

  • Produkt P2P umožňuje poslat případné přebytky z vlastní fotovoltaické elektrárny na zvolená odběrná místa (až 2 OM u dodavatele Clever Energies)
  • Produkt P2P umožňuje fotovoltaiku využít na maximum
  • S Clever Energies končí éra přetoků nespotřebované energie z fotovoltaik do distribuční soustavy
  • Za produkt P2P neplatíte žádné poplatky
  • Smlouva P2P je na 36 měsíců s garantovanou cenou elektrické energie
  • Každoroční bonus za nespotřebovanou energii uvidíte v roční zúčtovací faktuře Vy i Vaše vybraná OM, která nemají fotovoltaiku